Detajet e Prones

TEK KOPSHTI BOTANIK APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! Kopshi Botanik, Tirana, Albania

ID: Billion1648
Për Shitje 175,000 €
Shitur

Ofrojme apartament 2+1+2 per shitje te Kopshti Botanik.Zona eshte kthyer ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi eshte e pozicionuar larg smogut dhe zhurmes se qytetit, duke te ofruar keshtu,ajer te paster, qetesi,pamje te mrekullueshme nga Tirana.Ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode.Apartamenti te clin ofrojme per shitje ndodhet ne nje nje Kompleks te vitit 2020 me nje cilesi te larte ndertimi si fasade me sistem kapot dhe dritare dopioxham. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati kater katesh me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe bruto 127 m2 dhe 51.4 m2 verande. Organizohet ne nje korridor shperndares ne nje sallon dhe kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete , nje verande dhe nje ballkon. Apartamenti ka hapsira te bollshme dhe ndricim optimal. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Apartamenti eshte i mobiluar 20.000€ investim. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

  • billionrealty.

Detajet e Agjentit

KLESTA LALAJ