Detajet e Prones

TEK KOMUNA PARISIT APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE! Komuna e Parisit, Tirana, Albania

ID: Billion1626
Për Shitje 195,000 €
Rezervuar

Tek Komuna e Parisit apartament 3+1+2 per shitje. Apartamenti ka nje siperfaqe 150 m2 dhe eshte i organizuar nga nje korridor shperndares, nje sallon me kuzhine te vecuar qe kane dalje tek njeri dhe 2 ballkone, tre dhoma gjumi ku njera ka dalje ne ballkonin e dyte dhe dy tualete. Ndodhet ne katin e 2 dhe te parafundit te nje pallati te ri. Apartamenti ka nje kubatur te rregullt dhe hapura te bollshme. Ka orientim optimal qe e ben hapesiren te mire ndricuar. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te kerkuar qe ofron te gjitha fasilitete per nje jetes sa me komode. Disponon dokumentacion certifikat pronesie. Per nje vizite ose per me shume informacion mund te na kontaktoni ne numrin +355692033500

  • billionrealty.

Detajet e Agjentit

ARMELA BLLOSHMI