Detajet e Prones

TEK 21 DHJETORI, APARTAMENT 2+1+PAPAFINGO PER SHITJE! 21 Dhjetori, Tirana, Albania

ID: Billion1588
Për Shitje 123,000 €

Shesim Apartamenti 2+1+papafingo 55m2 ndodhet Ne Rrugen Muhamet Gjollesha prane shkolles Sabahudin Gabrani. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte shume e favorshme, duke qene se ndodhet brenda unazes se vogel e cila te ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Distanca qe apartamenti ka me qenderen te mundeson levizjen ne kembe dhe pa makine. Apartamenti ka orientim te mire, gje e cila i mundeson ndricim dhe diell ne pjesen me te madhe te dites. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500

Detajet e Agjentit

MANAGER ZYRA