Detajet e Prones

APARTAMENT 3+1+2+POST PARKIMI PER QIRA PRANE KOPSHTIT BOTANIK! Kopshti Botanik, Tirana, Albania

ID: Billion1587
Per Qira 800 €

Ofrojme apartament 3+1+2+post parkimi per qira. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes e cila ofron qetesi, ajer te paster dhe pamje relaksuese ne cdo stine te vitit. Apartamenti orientohet nga jug-lindja dhe organizohet ne nje dhome ndenje me kuzhinen e perbashket, tre dhoma gjumi, dy tualet dhe nje ballkon dhe ofrohet sebashku me nje post parkingu.Apartamenti ka siperfaqe 151m2 dhe ndodhet ne katin e trete, te nje pallati te ri te mire-administruar. Zona ne te cilen ndodhet ofron gjithashtu afersine me parkun e liqenit, Kopshtin Botanik dhe dalje ne unazen e madhe te Tiranes. Apartamenti eshte i investuar ne kubatur dhe ofrohet pjeserisht i mobiluar. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni: +355692033500

Detajet e Agjentit

MANAGER ZYRA