Detajet e Prones

TEK ASTIRI APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! Astiri, Tirana, Albania

ID: Billion1582
Per Shitje 47,000 €
Rezervuar

Astiri është një nga zonat më të kërkuara të momentit për zhvillimin e aktiviteteve të biznesit dhe për të jetuar.Një zonë e cila ka rrjet rrugor të zhvilluar, pranë rrugës Teodor Keko që është aksesi lidhës i Unazës së Madhe të Tiranës.Ne kete zone ofrojme per shitje apartament 1+1.Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri te mire-administruar te ndertuar vitet e fundit.Ndodhet ne katin 2-te teknik dhe te pare banim.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 68 m2 dhe organizohet nga nje korridor i cili ben shperndarjen nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi,nje tualet te perbashket dhe nje ballkon i cili ka akses nga te dyja dhomat dhe kuzhina.Apartamenti ka orientim dhe ndriçim optimal.Eshte ne proces hipotekimi.Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500!

Detajet e Agjentit

MANAGER ZYRA