Detajet e Prones

TEK OXHAKU, VILE 3-KATSHE NE SHITJE! Oxhaku, Tirana, Albania

ID: Billion1579
Për Shitje 270,000 €

Te Oxhaku shitet vile 3 kate banimi me cmim okazion. Vila ndodhet ne nje zone shume te mire e cila eshte zhvilluar kohet e fundit, me akses te menjehershem ne rruget kryesore e cila lehteson aksesin e shpejte ne pjese te ndryshme te qytetit. Eshte nje zone shume e qete larg zhurmave dhe trafikut. Vila eshte e ndertuar me cilesi te larte, muret e veshura me sistem kapuç, ka sistem hidroizolimi ne te gjithe perimetrin e saj, sistem cilesor xham, ka sistem qendror ngrohje qe e ben vilen shume te ngrohte gjate gjithe kohes, e gjithe vila eshte e investuar e shtruar me pllake dhe parket. etj shtepia ka tre kate banimi ku siperfaqja e cdo kati eshte gati 100m2 duke e bere 300m 2 ne total, 100m2 oborr dhe bodrum me hyrje te vecante mbi 70m i pershtatshem per bodrume vere etj. Shtepia ne total ka 2 sallone ku njera ka edhe oxhak, 2 cepa gatimi, 4 dhoma gjumi shume te bollshme, 3 tualete me dritare dhe 3 veranda. Prona ka dokumentacion te rregullt hipotekor, leje ndertimi dhe certifikate pronesie. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, ju lutemi na kontaktoni! +355692033500.

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION

Prona të ngjashme