Detajet e Prones

TE RRUGA FORTUZI, APARTAMENT 2+1 PER QIRA ! Rruga Fortuzi, Tirana, Albania

ID: Billion1559
Per Qira 450 €

Apartament 2+1 per qira te Rruga Fortuzi. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 90 m2 dhe ndodhet në katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor dhe te mire-administruar . Apartamenti ofron kushtet maksimale ku organizohet: ne nje sallon bashke me kuzhinen e perbashket, dy dhome gjumi ku te dyja jane te organizuara me krevat dopio, nje tualet dhe dy ballkon . Apartamenti eshte i banuar shume pak dhe eshte i mobiluar me paisje bashkekohore dhe ka orientim optimal, gje qe e ben te ndricuar gjate gjithe dites. Apartamenti ndodhet në një nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe shume të favorshem per lehtesine e aksesit të faciliteteve të ndryshme. Per një vizite në kete prone ose në prona të ngjashme kontaktoni ne numrin +355692033500.

Detajet e Agjentit

TANJA KOCI