Detajet e Prones

NE BLOK APARTAMENT SHITET 1+1! Ish Blloku, Tirana, Albania

ID: Billion1557
Per Shitje 148,000 €

Ne Ish Blloku shitet apartament 1+1. Vendndodhja e apartamentit në një zonë elitare, shumë e preferuar për banim, për shkak të afërsisë me një rrjet të mirëfilltë institucionesh shtetërore, arsimore dhe biznesesh private; Afërsia me transportin publik dhe aksesi i menjëhershëm në rrugët kryesore të kryeqytetit e bën këtë apartament ideal për të jetuar. Apartamenti ka siperfaqe 75 bruto, 68 neto dhe ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri 12 katesh. Pallati ku ndodhet apartamenti eshte i mirembajtur dhe i mireadministruar. Organizohet nga sallon me kuzhine te perbashket, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Apartamenti ka arredim modern, punime elektrike e hidraulike dhe pajisje elektrike te markave me te mira. Orientimi eshte jug-lindje. Apartamenti shitet i mobiluar. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

  • billionrealty.

Detajet e Agjentit

ORNELA LEKA