Detajet e Prones

APARTAMENT 1+1 TE ELEONORA PER SHITJE ! Kodra e Diellit, Tirana, Albania

ID: Billion1556
Per Shitje 56,000 €

Ofrojme apartament 1+1 per shitje te Eleonora .Zona eshte kthyer ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi eshte e pozicionuar larg smogut dhe zhurmes se qytetit, duke te ofruar keshtu,ajer te paster, qetesi,pamje te mrekullueshme nga Tirana.Ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode duke perfshire ketu,supermarkete,dyqane,lokale,farmaci etj.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mire-administruar me ashensor.Eshte i pozicionuar ne katin e 2-te banim dhe ka nje siperfaqe totale prej 56.34 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen e ambienteve ne menyre te rregullt,ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen , nje dhome gjumi dhe 1 tualet.Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe eshte i pajisur me te gjitha mobiljet dhe elektroshtepiaket e nevojshme. Per me shume infromacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone kontaktoni : +355692033500

Detajet e Agjentit

LEDJANA TARE