Detajet e Prones

TEK RRUGA E DURRESIT APARTAMENT 1+1 +GARSONIERE PER SHITJE ! Rruga e Durresit, Tirana, Albania

ID: Billion1554
Per Shitje 130,000 €

Te Rruga e Durresit ,ofrojme apartament 1+1 dhe nje garsoniere per shitje .Ne Qender te Tiranes ne nje nder rruget kyce te kryeqytetit me nje rrjet te mirefillte instutucionesh publike dhe private si shkolla ,spitale ,qendra tregtare sherbime publike dhe private ofrojme apartament per shitje.Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka nje akses te menjehershem ne rrugen kryesore,me qendren e Tiranes dhe cdo instutucion publik dhe privat te zones .Zona ofron te gjitha fasilietete e mundeshme per nje jetese komode. Apartamenti qe ofrojme per shitje ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues te mire-administruar, ka nje siperfaqe 78 m2. Tipologjia e apartamentit eshte 2+1+2 dhe eshte konvertuar ne 1 apartament 1+1 i cili organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me kuzhinen ,nje dhome gjumi dhe nje tualet si dhe nje garsoniere .Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Aktualisht jane te dhena me qira ne vleren 730 euro se bashku! Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr +355692033500.

Detajet e Agjentit

LEDJANA TARE