Detajet e Prones

TEK ASTIRI APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! Astiri, Tirana, Albania

ID: Billion1553
Per Shitje 95,000 €

Astiri është një nga zonat më të kërkuara të momentit për zhvillimin e aktiviteteve të biznesit dhe për të jetuar.Një zonë e cila ka rrjet rrugor të zhvilluar, pranë rrugës Teodor Keko që është aksesi lidhës i Unazës së Madhe të Tiranës. Ne kete zone ofrojme per shitje apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri te mire-administruar te ndertuar vitet e fundit. Ndodhet ne katin 3-te te nje pallati te mire-administruar.Apartamenti ka nje siperfaqe 126 m2 dhe organizohet nga nje korridor i cili ben shperndarjen nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi me tualet, nje tualet te perbashket dhe nje ballkon i cili ka akses nga te dyja dhomat dhe kuzhina. Apartamenti ka orientim dhe ndriçim optimal. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor dhe mund te behet lehtesish ne dy aparatemnte 1+1 .Shitet pjeserisht i mobiluar .Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

BLERINA &FABJO