Detajet e Prones

NE ASTIRI APARTAMENT 2 + 1 SHITET! Astiri, Tirana, Albania

ID: Billion1552
Per Shitje 85,000 €
Shitur

Astiri është një nga zonat më të kërkuara për zhvillimin e aktiviteteve të biznesit dhe për jetesë. Një zonë e cila ka një rrjet rrugor të zhvilluar, pranë rrugës Teodor Keko e cila është aksesi lidhës i Unazës së Madhe të Tiranës. Ne kete zone ofrojme per shitje apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri te mireadministruar te ndertuar vitet e fundit. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati 10 katesh te mireadministruar. Apartamenti ka nje siperfaqe 100m2 dhe organizohet nga nje korridor i cili shperndahet ne nje sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi,nje tualet te perbashket dhe nje ballkon i cili ka akses nga dhomat dhe kuzhina. Apartamenti ka orientim dhe ndriçim optimal. Apartamenti qe kemi shitet si ne foto. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

  • billionrealty.

Detajet e Agjentit

BLERINA &FABJO