Detajet e Prones

PRANE PAZARIT TE RI SUPER PENTHOUSE PER SHITJE! Pazari i Ri, Tirana, Albania

ID: Billion1548
Per Shitje 365,000 €

Ofrojme ne shitje nje penthouse 285m2 prane Pazarit te Ri. Vendndodhja e apartamentit është në një zonë elitare, shumë e preferuar për banim, për shkak të afërsisë me një rrjet të mirëfilltë institucionesh shtetërore, arsimore dhe biznesesh private; Afërsia me transportin publik dhe aksesi i menjëhershëm në rrugët kryesore të kryeqytetit e bën këtë apartament ideal për të jetuar. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje nga pallatet me te reja, i mireadministruar me ashensor. Penthouse ka një organizim perfekt, ka dritare të trefishta gjë që e bën të ketë ndriçim maksimal. Organizohet ne nje sallon te bollshem se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, njera me tualet dhe dollap dhe ne tualetin kryesor. Shitet bosh. Ne cmim perfshihen dy garazhe. Për më shumë informacion ose për të planifikuar një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500.

  • billionrealty.

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION