Detajet e Prones

TEK ASTIRI, APARTAMENT 2+1 PER QIRA! Astir, Tirana, Albania

ID: Billion1544
Per Qira 350 €
Dhene me qira

Astiri nje nga zonat me te kerkuara te momentit per zhvillimet e aktiviteteve te biznesit dhe per te jetuar.Zonat te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode,me nje vendodhje shume te mire, prane nje rrjeti te mirefillte instutucionesh arsimore, mjeksore, shoqerore dhe tregetare. Nje pike qe ka nje rrjet te zhvilluar rrugor,prane rruges Teodor Keko qe eshte aks lidhes i Unazes se Madhe te Tiranes. Ne kete zone ofrojme apartament 2+1+ ballkon per qira . Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor.Apartamenti eshte 120 m2 dhe eshte i organizuar nga nje sallon,kuzhine ,dy dhoma gjumi,nje tualet dhe nje ballkon.Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe eshte i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme per nje jetese komode dhe me nje arredim modern.Apartamenti ka orientim dhe ndricim optimal. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

MYZAFER AGASTRA