Detajet e Prones

TEK KODRA E DIELLIT APARTAMENT 2+1 PER QIRA! Kodra e Diellit, Tirana, Albania

ID: Billion1543
Per Qira 350 €
Dhene me qira

Ne nje nga zonat me te preferuara per banim ne Tirane tek Kodra e Diellit, ofrojme me qira apartament 2+1.E vendosur në një zonë elitare, pranë një rrjeti të mirëfilltë institucionesh arsimore, mjekësore, sociale dhe tregtare, është një nga zonat më të preferuara të kryeqytetit për të jetuar dhe për të zhvilluar aktivitete të ndryshme biznesi. Apartamenti qe ofrojme me qira ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te mire-adminstruar.Apartamenti ka siperfaqe 90 m2 dhe organizohet ,nje sallon te bollshem, nje dhome gjumi ,nje tualet me dritare dhe nje ballkon.Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme per nje jetese komode. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500.

Detajet e Agjentit

ROMINA DULLA