Detajet e Prones

OKAZION! TEK RRUGA E ELBASANIT APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania

ID: Billion1533
Për Shitje 126,000 €
Shitur

Tek Rruga e Elbasanit ,prane shkolles Asim Vokshi ,apartament 2+1 per shitje! Apartamenti eshte nje mundesi e mire per te jetuar dhe per te investuar . Zona ka cdo facilitet si shkollat, universitete, farmaci, dyqane, markete , lokale, parkun e Liqenit , Ambasadat, Institucione Publike etj. Per investim eshte mundesi e shkelqyer pasi preferohet shume nga te huajt .Apartamenti te cilin ne ofrojme per shitje ka nje siperfaqe totale prej 91 m2 dhe ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor.Eshte i organizuar ne nje sallon te madh se bashku me kuzhinen i cili dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi njera prej te cilave ka dalje ne ballkon dhe nje tualet . Apartamenti ka kubature te rregullt , me orientim optimal, gje qe e ben te jete i ndricuar nga dielli ne pjesen me te madhe te dites. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr +355692033500.

Detajet e Agjentit

ROMINA DULLA