Detajet e Prones

TEK KOMUNA E PARISIT APARTAMENT 1+1 PER QIRA! Komuna e Parisit, Tirana, Albania

ID: Billion1532
Për Qira 600 €
Dhene me qira

Në një nga zonat më të preferuara të banimit në Tiranë, Komuna e Parisit, ju ofrojmë me qira një apartament 1+1. Me një pozicion në një zonë elitare, pranë një rrjeti të mirëfilltë institucionesh arsimore, mjekësore, sociale dhe tregtare, është një nga zonat më të preferuara të kryeqytetit për të jetuar dhe zhvilluar aktivitete të ndryshme biznesi. Apartamenti qe ofrojme ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri, te mireadministruar, te pajisur me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 65 m2 dhe eshte i organizuar ne nje korridor, nje sallon te bollshem, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ka orientim jug-lindje, gjë që e bën atë të ndriçuar nga dielli në pjesën më të madhe të ditës. Apartamenti eshte i investuar ne detaje, me mobilim modern dhe te gjitha elektroshtepiaket e cilesise me te larte. Apartamenti eshte i pabanuar me pare. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500.

  • billionrealty.

Detajet e Agjentit

ROMINA DULLA