Detajet e Prones

TE LAKE RESIDENCE SHITET APARTAMENT 2 + 1 + 2! Liqeni i Tiranes, Tirana, Albania

ID: Billion1440
Per Shitje 305,000 €

Tek Kompleksi Lake View Residence prane liqenit artificial te Tiranes shitet apartament 2+1+2 tualet me siperfaqe 131.75 m2 kati 4, pallat i ri ne ndertim (2022), ne fazen e fundit te punimeve, pallat inteligjent. , pallat antisizmik (kodi euro, i reziston termeteve deri ne 9 balle), izolim akustik, termo-hidrik, fasada e ajrosur, sistem ngrohje-ftohje, ashensor (funksional dhe ne rast zjarri), shkalle emergjence, sistem ajrimi te vazhdueshem, tym. detektor, ngrohje, uje dhe gaz ne cdo apartament dhe ne te gjithe rezidencen, parket ne cdo apartament, sistem kondicionimi individual samsung, sistem sigurie dhe sigurie 24 ore, rezidenca ka 3 kate parkim nentoke. Apartamenti organizohet nga sallon + kuzhine, dhome matrimoniale, dhome gjumi dytësore, 2 tualete, korridor lidhës dhe ballkon i madh. Ndodhet ne nje nga komplekset me te mira qe po ndertohet ne Shqiperi, ne Liqenin Artificial te Tiranes dhe ka te gjitha facilitetet e nevojshme per te pasur nje jete komode. Mundësi shumë e mirë si për banim ashtu edhe për investim. Per me shume informacion ose per shoqerim ne prone na kontaktoni ne +355692033500

  • billionrealty.

Detajet e Agjentit

JORGJI PANARITI