Detajet e Prones

TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT APARTAMENT 2+1 PER QIRA! Ish Fusha e Aviacionit, Tirana, Albania

ID: Billion1437
Për Qira 400 €

Ne nje nga zonat me te preferuara per banim ne Tirane,tek Ish Fusha e Aviacionit, ju ofrojme me qira apartament 2+1. E vendosur në një zonë elitare, pranë një rrjeti të mirëfilltë institucionesh arsimore, mjekësore, sociale dhe tregtare, është një nga zonat më të preferuara të kryeqytetit për të jetuar dhe për të zhvilluar aktivitete të ndryshme biznesi. Apartamenti qe ofrojme me qira ndodhet ne katin e 8-te te pallati te ri, te pajisur me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe prej 90 m2 dhe organizohet nga nje sallon i bollshem me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, dhe nje tualet me dritare. Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe eshte i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme per nje jetese komode. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500.

  • billionrealty.

Detajet e Agjentit

ROMINA DULLA