Detajet e Prones

NE MISTO MAME SHITET APARTAMENTI 3 + 1 + 2! Misto Mame, Tirana, Albania

ID: Billion1425
Për Shitje 120,000 €

Shitet super apartament 3+1+2 ne Misto Mame. Zona ofron facilitete te shumta si supermarkete, shkolla, parqe etj. Apartamenti ndodhet ne nje pallat me ndertim shume cilesor, me vendndodhje shume te mire, prane institucioneve arsimore, sociale, tregtare, kende lojrash per femije etj. apartamenti ka nje siperfaqe totale 149 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 teknik te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Organizohet ne nje korridor i cili shperndan ambjentet ne menyre te rregullt, ne sallon se bashku me kuzhinen, ne dhomat e gjumit, i cili ka dalje ne ballkon dhe sallon dhe tualet. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe orientim optimal, i cili e ben te ndritshem gjate gjithe dites. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

ROMINA DULLA

Prona të ngjashme