Detajet e Prones

TE SELVIA APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA ! Selvia, Tirana, Albania

ID: Billion1413
Për Qira 500 €

Tek Selvia apartament 2+1+2 tualete dhe nje ballkon per qira.Shume afer Qendres se Tiranes, ne pallat te ri me ashensor, me cilesi teper te larte ndertimi ,ofrojme nje super apartament per qira me siperfaqe 90 m2 . Apartamenti ofron kushtet maksimale ku organizohet nga nje sallon i madh bashke me kuzhinen , dy dhoma gjumi , dy tualete si dhe nje ballkon .Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te ,eshte i mobiluar me pajisje bashkekohore dhe eshte i ndricuar gjate gjithe dites. Apartamenti ndodhet në një nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe shume të favorshem per lehtesine e aksesit të fasiliteteve të ndryshme . Cmimi 500 euro. Per informacione me te detajuara ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.

Detajet e Agjentit

MANAGER ZYRA