Detajet e Prones

OKAZION! SHITEN 2 APARTAMENTE 2+1+2 TEK FRESKU! Fresku, Tirana, Albania

ID: Billion1384
Per Shitje 70,500 €

Ofrojme apartament 2+1+2 per shitje ne Fresk,te Rruga e Dajtit. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode,me nje vendodhje shume te mire, prane nje rrjeti te mirefillte instutucionesh arsimore, mjeksore, shoqerore dhe tregetare.Apartamenti te cilin e ofrojme per shitje ka nje siperfaqe prej 152 m2 , ndodhet ne katin e 0-te te nje pallati te ri te mire-administruar, .Eshte nje apartament spacioz dhe cdo hapsire eshte e mire shfrytezuar.Apartamentet organizohen ne dy 2+1 te cilat kane lidhje me njera tjetren dhe organizohen ne kater dhoma gjumi, dy dhoma ndenje ,kuzhina dhe kater banjo. Shiten se bashku. Disponon dokumentacion te rregult hipotekor! Per me shume infromacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

JORGJI PANARITI