Detajet e Prones

TEK FRESKU, APARTAMENT 1+1 NE SHITJE! Fresk, Tirana, Albania

ID: Billion1376
Per Shitje 48,000 €

Tek Fresku, ne nje nga komplekset me te mira te zones ofrojme super apartament 1+1 per shitje. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode,me nje vendodhje shume te mire, prane nje rrjeti te mirefillte instutucionesh arsimore, mjeksore, shoqerore dhe tregetare. Apartamenti te cilin e ofrojme per shitje ka nje siperfaqe prej 69m2 , ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te mire-administruar me ashensor.Eshte nje apartament spacioz dhe cdo hapsire eshte e mire shfrytezuar. Apartamenti organizohet ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen, ne dhomen e gjumit dhe ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume infromacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

ORNELA LEKA