Detajet e Prones

TEK FRESKU APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE! Fresk, Tirana, Albania

ID: Billion1375
Per Shitje 87,000 €

Tek Fresku, ne nje nga komplekset me te mira te zones ofrojme super apartament 3+1+2 per shitje. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode,me nje vendodhje shume te mire, prane nje rrjeti te mirefillte instutucionesh arsimore, mjeksore, shoqerore dhe tregetare. Apartamenti te cilin e ofrojme per shitje ka nje siperfaqe prej 125m2 , ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te mire-administruar me ashensor.Eshte nje apartament spacioz dhe cdo hapsire eshte e mire shfrytezuar. Apartamenti organizohet ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen, ne tre dhomat e gjumit, nje prej te cilave ka tualet, ne tualetin kryesor dhe ballkon. Apartamenti disponon edhe nje post parkimi me cmim ekstra. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume infromacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

ORNELA LEKA