Detajet e Prones

TEK URA E TABAKEVE ,AMBIENT BIZNESI 30 M2 PER QIRA! Sheshi Skenderbej (Qender), Tirana, Albania

  • Ambient Biznesi
  • 30
  • 0
  • 1
  • Harta
  • 20
ID: Billion1374
Per Qira 350 €
Dhene me qira

Tek Bulevardi Zhan Dark , ambient biznesi me qira .Nje nga zonat me te zhvilluara te kryeqytetit me nje aktivitet te larte ekonomik ofrojme ambient biznesi per qira .Ndodhet ne nje nga ndertesat me te reja, me cilesi teper te larte ndertimi dhe arkitekture te vecante, ne nje distance vetem 5 minuta nga Qendra e Tiranes .Ambienti ndodhet buze rruges dhe eshte i pershtatshem per zhvillimin e aktiviteteve tregtare apo perdorimin e saj si zyre .Ambjeniti eshte i bollshem dhe eshte mundesi shume e mire per zhvillimin e aktivitetve te biznesit .Ambienti ndodhet ne katin e pare teknik dhe ka siperfaqe 30 m2 .Zona eshte padyshim e pershtatshme per aktivitete dhe biznese te ndryshme edhe per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore etj. Per informacione me te detajuara ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.

Detajet e Agjentit

FATJONA PRENDI