Detajet e Prones

TEK "LION PARK RESIDENCE", APARTEMENTE,DYQANE DHE PARKIME PER SHITJE ! Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania

ID: Billion1371
Per Shitje Kontakto për cmimin

Projekti me i ri elitar, vendodhja e të cilit është fare pranë gjelbërimit, ajrit të pastër edhe qetësisë të Parkut Kombëtar të Tiranës. Një destinacion ideal për të jetuar, punuar dhe zhvilluar biznesin tuaj duke ofruar një pafundësi zgjedhjesh të përshtatura për ju. Vendodhje unike afer institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare, këndeve të lojrave për fëmijë etj. “Lion Park” Residencë do t’ju ofrojë gjithçka ju nevojitet, cilësi elitare ndertimi, 5 ashensorë, fasada të termoizoluara me 20 cm kapot, veshjet e mureve dhe ndares janë me gips, lartësi kati 3.1, xhamat termoizolues triplex, siguri 24 orë, mirëmbajtje e ambienteve të përbashkëta, ambiente sherbimesh, vazo të lëvizshme nëpër ballkonet etj. Godina do te ofroje 13 kate banimi, katin 0 i cili përbëhet nga njesitë e shërbimit dhe 3 kate parkime nëntokë. Ofrohen për shitje apartamente 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, dyqane dhe parkime. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

BLERINA &FABJO