Detajet e Prones

TEK ASTIRI APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! Astiri, Tirana, Albania

ID: Billion1370
Per Shitje 78,000 €

Astiri është një nga zonat më të kërkuara të momentit për zhvillimin e aktiviteteve të biznesit dhe për të jetuar. sociale dhe komerciale. Një zonë e cila ka rrjet rrugor të zhvilluar, pranë rrugës Teodor Keko që është aksesi lidhës i Unazës së Madhe të Tiranës. Ne kete zone ofrojme per shitje apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri te mire-administruar te ndertuar vitet e fundit. Ndodhet ne katin e pare te banimit ose ne katin e dyte teknik te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe 119 m2 dhe organizohet nga nje dhome ndenje dhe kuzhine, nje dhome gjumi me tualet dhe nje tualet te perbashket dhe nje ballkon i cili ka akses nga te dyja dhomat dhe kuzhina. Apartamenti ka orientim dhe ndriçim optimal. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

BLERINA &FABJO