Detajet e Prones

TEK AMBASADA AMERIKANE DUPLEX PER SHITJE ! Ambasada Amerikane, Tirana, Albania

ID: Billion1369
Per Shitje 119,000 €

Dupleks ne shitje prane ambasades amerikane! Ndodhet ne katin e trete dhe te katert te nje pallati egzistues te mirembajtur dhe te rikonstruktuar,pa ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 124.9m2, te organizuar ne dy kate, ku kati i pare ka nje siperfaqe prej 67 m2, organizohet nga nje korridor ne hyrje , nje sallon se bashku me kuzhinen nje dhome gjumi dhe nje tualet, ndersa kati i dyte ka nje siperfaqe prej 57.9 m2, te ndare ne nje dhome gjumi , nje tualet , nje verande e madhe e mbuluar si dhe nje ballkon me pamje te lire.Eshte mundesi shume e mire per banim dhe investim.Dupleksi disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione dhe nje vizite ne prone kontaktoni +355692033500

Detajet e Agjentit

LEDJANA TARE