Detajet e Prones

TEK RRUGA MINE PEZA, AMBIENT BIZNESI PER QIRA! Mine Peza, Tirana, Albania

ID: Billion1368
Per Qira 450 €

Tek Rruga Mine Peza , ambient biznesi me qira .Nje nga zonat me te zhvilluara te kryeqytetit me nje aktivitet te larte ekonomik ,kulturor,tregtar arsimor ofrojme ambient biznesi per qira.Ambienti eshte i pozicionuar ne katin zero ne rruge kryesore ne pallat te mire-administruar ne nje distance vetem 5 minuta nga Qendra e Tiranes.Zona eshte padyshim e pershtatshme per zhvillimin e aktiviteteve tregtare te ndryshme per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh.Ambienti eshte i pershtatshem per zhvillimin e aktivitetve te ndryshme.Ambienti ka nje siperfaqe prej 26m2 dhe eshte i organizuar ne nje hapsire te madhe open-space dhe nje tualet.Per informacione me te detajuara ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.

Detajet e Agjentit

MYZAFER AGASTRA