Detajet e Prones

TEK 21 DHJETORI, AMBIENT PER QIRA! 21 Dhjetori, Tirana, Albania

ID: Billion1367
Per Qira 1,800 €

Tek 21 Dhjetori, ne nje ndertese ne rruge kryesore dhe pike strategjike per zhvillim te aktivitetit ose biznesit, ofrojme ambient per qira ne katin e pare. Me nje vendodhje shume te mire, prane nje rrjeti te mirefillte institucionesh arsimore, mjeksore, shendetesore dhe tregtare,afer arterieve te komunikimit dhe pikave te rendesishme per nje zone investimi cilesor per zhvillim te aktivitete te ndryshme te biznesit. Ambienti qe disponojme ka siperfaqe 120m2 dhe 40 m2 verande. Zona eshte padyshim e pershtatshme per aktivitete dhe biznese te ndryshme. Ambienti eshte i pershtatshem per zyra avokatie, kontabiliteti, marketingu,klinike ose edhe bar kafe. Cmimi 1800 euro neto. Per informacione me te detajuara ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.

Detajet e Agjentit

ORNELA LEKA