Detajet e Prones

NE QENDER TE TIRANES, AMBIENT PER ZYRA ME QIRA! Sheshi Skenderbej, Tirana, Albania

ID: Billion1321
Per Qira 2,000 €

Ne Qender te Tiranes, ne nje nga ndertesat kryesore dhe me prestigjioze te biznesit Torre Drin, ofrojme ambient zyre me qera.Me nje vendodhje shume te mire, prane nje rrjeti te mirefillte institucionesh arsimore, mjeksore, shendetesore dhe tregtare,afer arterieve te komunikimit dhe pikave te rendesishme per nje zone investimi cilesor per zhvillim te aktivitete te ndryshme te biznesit. Ambienti qe disponojme ka siperfaqe 197m2. Zona eshte padyshim e pershtatshme per aktivitete dhe biznese te ndryshme edhe per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, shendetesore etj. Ambienti eshte i pershtatshem per zyra avokatie, kontabiliteti, marketingu, etj. Cmimi 2000 euro neto. Per informacione me te detajuara ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.

Detajet e Agjentit

ORNELA LEKA