Detajet e Prones

TEK KOMUNA E PARISIT, APARTAMENT 2+1 PER QIRA! Komuna e Parisit, Tirana, Albania

ID: Billion1320
Per Qira 450 €

Jepet me qira apartamenti i ndodhur ne zonen e Komunes se Parisit .Me nje vendodhje shume te mire, prane nje rrjeti te mirefillte institucionesh arsimore, mjeksore, shendetesore dhe tregtare. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi , 1 sallon te madh se bashku me kuzhinen , 1 tualet me dritare dhe 2 ballkone . Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor,ne katin e shtate me nje siperfaqe prej 100m2 .Apartamenti ka nje mobilim komod dhe eshte i pajisur me te gjitha paisjet dhe elektroshtepiaket e nevojshme.Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.

Detajet e Agjentit

MYZAFER AGASTRA