Detajet e Prones

TEK TREGU ELEKTRIK APARTAMENT 2+1 PER QIRA ! Tregu Elektrik, Tirana, Albania

ID: Billion1306
Per Qira 250 €
Dhene me qira

Ofrojme apartament 2+1 per qira te Tregu Elektrik, kati i dyte i nje vile. Zona eshte e qete dhe te ofron te gjitha fasilitetet per nje jetese sa me komode.Apartamenti eshte i organizuar ne menyre te tille qe koridori ben shperndarjen e dhomave , dy dhoma gjumi , nje dhome ndenje dhe nje kuzhine te vecuar si dhe nje tualet dhe nje ballkon .Ofrohet pjeserisht i mobiluar si ne foto dhe oborr. Preferohen cift ose familjare . Per me shume informacione apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr. 0692033500.

Detajet e Agjentit

LEDJANA TARE