Detajet e Prones

TEK SHESHI WILSON,AMBIENT ZYRE PER QIRA! Sheshi Wilson, Tirana, Albania

ID: Billion1302
Per Qira 300 €

Ofrojme ambient zyre ne nje nder zonat me te zhvilluara te kryeqytetit,tek sheshi Wilson.Ambient ka nje siperfaqe prej 30m2 dhe eshte perdorur si zyre kontabiliteti,ku mund te akomodohen ne menyre perfekte 2-3 persona. Zyra ndodhet ne katin 0,jo ne rruge kryesore te nje pallati 8-katesh. Ka te gjitha pajisjet e nevojshme per nje zyre te kendshme dhe mikpritese (kondicioner,TV,kuzhine dhe nje tualet).Zyra ka akses te shpejte ne rrugen kryesore.Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni +355692033500.

  • billionrealty.

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION