Detajet e Prones

NE RIVER RESIDENCE APARTAMENT 2 + 1 + 2 SHITET! Ish Fusha e Aviacionit, Tirana, Albania

ID: Billion1263
Per Shitje 99,500 €

River Residence sjell Epokën e Re të stilit të jetesës urbane në kryeqytet. Një qendër multifunksionale që i shërben jo vetëm banorëve por edhe komunitetit përreth. Arkitektura e projektit me harqe të mëdha në qendër është jo vetëm një zgjedhje estetike por edhe e kthen këtë projekt në një simbol për zonën dhe qytetin. Kombinimi perfekt i hapësirave të gjelbra rezidenciale, shërbimi dhe rekreative i shton vlerën projektit duke ofruar zgjidhjen optimale për të gjithë. River Residence është një ndërtesë me 2 kate njësi biznesi, 9 kate banimi dhe 2 kate parkimi nëntokë. Oborri i brendshëm i rezidencës me cilësitë e një parku urban të hapur drejt Jugut, pasurohet me elemente artistike urbane që krijojnë përdorimin cilësor të tij për banorët dhe bizneset. Midis Ish Fushës së Aviacionit dhe Unazës së Madhe, River Residence do të jetë një pikë e fortë referimi për të gjithë zonën. Projekti ka dalje direkt ne Unazen e Madhe nderkohe qe ndodhet ne kembe nga zona e 21 Dhjetorit. Apartamenti i cili shitet ndodhet ne katin e 6 organizohet nga nje korridor i cili shperndan ne sallon dhe kuzhine. . ballkon dhe ne dy dhomat e gjumit njera nga dhomat e gjumit ka dollap dhe ka nje siperfaqe totale 130.5m2 dhe tualete. Per me shume informacion na kontaktoni ne 00355692033500.

  • billionrealty.

Detajet e Agjentit

BLERINA &FABJO