Detajet e Prones

SHITET TE ASTIRI APARTAMENT 2 + 1! Astiri, Tirana, Albania

ID: Billion1257
Per Shitje 87,000 €

Ofrojm apartament 2+1 per shitje ne Astir. Apartamenti ndodhet ne nje pallat cilesor, te mireadministruar me ashensor. Pozicionohet shume i mire, prane institucioneve arsimore, sociale, tregtare, kend lodrash per femije etj. Zona eshte kthyer ne nje nga zonat me te preferuara si per banim ashtu edhe per investim, prane arterieve komunikuese dhe pika te rendesishme per një zonë banimi cilësore, si shkolla, hapësira të gjelbra, zona argëtimi. Apartamenti qe ofrojme ne shitje ka nje siperfaqe 115m2 dhe eshte i organizuar ne nje korridor, kuzhina se bashku me sallonin, nje sallon i bollshem me pamje fantastike, ne dy dhoma gjumi, ne nje lavanderi dhe ne tualet kryesor me hidraulik multistrad. . Xham dritare me gaz argon, izolim termik/akustik. Ndodhet ne katin e 8-te, me orientim lindje-perendim, investim i sapo bere ne izolim te tarraces. Ka organizim të mirë dhe orientim optimal gjë që e bën të ndriçuar gjatë gjithë ditës pasi ka xhama panoramikë. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor! Shitet i mobiluar (pervec elektroshtepiake) Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

  • billionrealty.

Detajet e Agjentit

JORGJI PANARITI