Detajet e Prones

TEK KOPSHTI BOTANIK, PENTHOUSE PER SHITJE! Kopshti Botanik, Tirana, Albania

ID: Billion1186
Per Shitje 370,000 €

Ofrojme penthouse per shitje te Kopshti Botanik, nje nga zonat me te preferuara per banim. Nje zone e qete shume prane Liqenit te Tiranes dhe shume prane autostrades qe mundeson aksesin te shpejte me nje nga portat hyrese dhe dalese te Tiranes.Ndodhet ne nje kompleks te vitit 2015 me nje cilesi te larte ndertimi si fasade me sistem kapot dhe dritare dopioxham.Penthouse ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati gjashte katesh me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe bruto 371 m2. Organizohet ne nje korridor shperndares nje sallon dhe kuzhine te perbashket, kater dhoma gjumi, tre tualete, dhome tharje, garderobe dhe nje verande qe rrethon apartamentin. Apartamenti ka hapsira te bollshme dhe ndricim optimal. Shtrimet e pllakave dhe hidrosanitaret jane ende pa vendosur sepse jane lene ne dore te klientit bleres. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në: +355692033500

Detajet e Agjentit

TANJA KOCI