Detajet e Prones

NE VLORE APARTAMENT 2+1 PER SHITJE ! Transballkanike, Vlorë, Albania

ID: Billion1183
Per Shitje 76,000 €

Ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te njohura ne qytetin e Vlores shitet apartament 2+1.Zona ofron te gjitha facilitet e mundeshsme si aktivitete tregetare,institucione arsimore ,shkolla kopeshte,etj markete ,kende lojerash.Apartamenti qe disponojme ne shitje ka nje siperfaqje prej 120 m2 dhe eshte i organizuar me nje korridor i cili ben shperndarjen ne kuzhine bashke me dhomen e ngrenies ,ne dhomat e gjumit dhe tualetit.Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri te mire-administruar dhe te pajisur me ashensor .Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

BLERINA &FABJO