Detajet e Prones

TEK RRUGA E ELBASANIT SUPER APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania

ID: Billion1182
Per Qira 700 €
Dhene me qira

Në një nga zonat më të mira në Tiranë tek Rruga e Elbasanit tek Liceu jepet me qira, i cili ndodhet shumë pranë gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë së Parkut Kombëtar të Tiranës dhe pranë institucioneve arsimore, sociale, tregtare dhe këndeve të lodrave të fëmijëve, në një nga zonat me te preferuara dhe te kerkuara te Tiranes, ndërtim me cilësi të lartë, siguri 24 -orëshe, mirëmbajtje elitare, dritë natyrale, jetesë në komunitet të zgjedhur. Apartamenti qe ofrojme per qira ndodhet ne katin e 7-te, ka një sipërfaqe prej 115m2, me rafinitura të brendshme me cilësi të lartë, totalisht i mobiluar, me dy dhoma gjumi, një dhomë të ndenje,dy tualete dhe një ballkon të madh që ofron një pamje magjepsëse.Gjithashtu ofrohet një post parkimi me pagesë shtesë 100 Euro. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500.

Detajet e Agjentit

BLERINA &FABJO