Detajet e Prones

TEK KOPSHTI BOTANIK, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! Kopshti Botanik, Tirana, Albania

ID: Billion1176
Per Shitje 72,000 €
Shitur

Kopshti Botanik nje nga zonat me te preferuara per banim. Nje zone e qete shume prane Liqenit te Tiranes dhe shume prane autostrades qe mundeson akses te shpejte me nje nga portat hyres dhe dalese te Tiranes. Ne kete zone ndodhet nje kompleks i vitit 2015 me nje cilesi te larte ndertimi si fasade me sistem kapot dhe dritare dopioxham. Ne kete kompleks ofrohet nje aprtament 1+1 per shitje. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati gjashte katesh me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe bruto 79 m2 dhe nje siperfaqe neto 71 m2. Organizohet ne nje korridor shperndares nje sallon dhe kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi, nje tualet dhe dy ballkone ,nje me dalje ne sallon dhe nje nga dhoma e gjumit. Apartamenti ka hapsira te bollshme dhe ndricim optimal. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në: +355692033500

Detajet e Agjentit

TANJA KOCI