Detajet e Prones

TEK MINE PEZA APARTAMENT 2+1 PER SHITJE ME CMIME KLERINGU! Rruga e Durresit, Tirana, Albania

ID: Billion1147
Per Shitje 148,500 €

Ofrojme apartament per shitje te Mine Peza.Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nder zonat me te preferuara per banim dhe per investim, duke qene se ka akses te menjehershem ne rruget kryesore te kryeqytetit si dhe per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, e biznesesh private; afersi me transportin publik.Ndertimi eshte i nje standardi bashkekohor, i cili i pergjigjet kushteve dhe kerkesave te klienteve.Apartamenti te cili ofrojme per shitje ka nje siperfaqe totale prej 122.3m2 dhe ndodhet ne katin e 1-re.Eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen,ne dy dhomat e gjumit ,te cilat kane dalje ne ballkon, nje tualet dhe nje ballkon.Apartamenti ka planimetri te rregulllt dhe orientim te favorshem. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION