Detajet e Prones

TEK PROKURORIA, AMBIENT PER ZYRA PER QIRA! Rruga e Durresit, Tirana, Albania

ID: Billion1146
Per Qira 400 €

Jepet me qira ambient zyrash tek Mine Peza nje vendodhje shume te mire, prane nje rrjeti te mirefillte institucionesh arsimore, mjeksore, shendetesore dhe tregtare. Ka prane Prokurorine vetem 10 minuta ne kembe nga Qendra, afer arterieve te komunikimit dhe pikave te rendesishme per nje zone investimi cilesor per zhvillim te aktivitete te ndryshme te biznesit. Nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit. Objekti ku ndodhet ambient ofron cilesi te mire ndertimi dhe fasade xhami. Ambienti ka nje siperfaqe 110m2 dhe eshte i organizuat ne nje korridor shperndares, 3 ambiente per zyra dhe nje tualet. Ambienti eshte lehtesisht i transformuesh duke qene se ndarjet jane prej muri gipsi. Ndodhet ne katin e kater te nje objekti te ri kater katesh pa ashensor. Ambienti mund te perdoret per zyra, callcenter, parukeri, estetik. Cmimi eshte 400€ neto. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

TANJA KOCI