Detajet e Prones

TEK ASTIRI APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! Astiri, Tirana, Albania

ID: Billion1145
Per Shitje 85,000 €

Ofrojme apartament per shitje 2+1+2 ne Astir.Apartamenti ndodhet ne nje pallat cilesor, te mire-administruar me ashensor.Ka nje vendodhje shume te mire,afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, kendeve te lodrave per femije etj Zona eshte kthyer ne nje nder zonat me te preferuara per banim si dhe per investim ,afer arterieve te komunikimit dhe pikave te rendesishme per nje zone banimi cilesore, si shkolla, hapesira te gjelbra, zona argetimi . Apartamentin qe ofrojme per shitje i organizuar ne nje korridor, i cili ben shperndarjen e ambienteve ne kuzhinen se bashku me dhomen e ndenjes dhe ka dalje ne ballkon, ne dy dhomat e gjumit njera prej te cilave me tualet dhe njera ka nje gardrobe, si dhe ne tualetin kryesor.Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te.Ka organizim te mire dhe orientim optimal,cka e ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

  • billionrealty.

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION