Detajet e Prones

TEK RRUGA E DIBRES APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! Rruga e Dibres, Tirana, Albania

ID: Billion1139
Per Shitje 72,500 €

Ofrojme apartament per shitje 2+1 te Rruga Dibres.Apartamenti ndodhet ne nje pallat me cilesi teper te larte ndertimi,ka nje vendodhje shume te mire,afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, kendeve te lodrave per femije etj.Apartamenti ndodhet ne nje zone me kerkese te larte, ofron cilesi te larte ndertimi, dritare me përmasa të mëdha që do të ofrojnë ndricin natyral dhe pamje panoramike, termoizolim, siguri 24 ore, mirembajtje, parkime, sherbime, ambiente të përbashkëta të gjelbëruara, kënd lodrash për fëmijë etj. Apartamenti te cilin ofrojme per shitje eshte i tipologjise 2+1 me siperfaqe prej 95.1m2, i cili ndodhet ne katin e 1-re.Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe ne nje tualet.Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal. Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone kontaktoni: +355692033500

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION