Detajet e Prones

TEK AMBASADOR 3 APARTAMENT 2+1+3 PER SHITJE! Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania

ID: Billion1138
Per Shitje 1,000,000 €

Në një nga ndërtesat më të mira në Tiranë tek Ambasador 3, i cili ndodhet shumë pranë gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë së Parkut Kombëtar të Tiranës dhe pranë institucioneve arsimore, sociale, tregtare dhe këndeve të lodrave të fëmijëve, në një nga zonat me te preferuara dhe te kerkuara te Tiranes. Objekti i Ambasador 3 ofron lokacion elitar, ndërtim me cilësi të lartë, siguri 24 -orëshe, mirëmbajtje elitare, dritë natyrale, jetesë në komunitet të zgjedhur, 4 ashensorë inteligjentë dhe 4 kate parkimi. Apartamenti qe ofrojme per shitje ka një sipërfaqe prej 258 m2, me rafinitura të brendshme me cilësi të lartë, me dy dhoma gjumi, dy dhoma ndenje, tre tualete dhe tre ballkone që ofrojne një pamje magjepsëse të qendres se Tiranës gjithashtu ka dhe nje sauna . Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500.

Detajet e Agjentit

BLERINA CELIKU