Detajet e Prones

NE MISTO MAME APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! Misto Mame, Tirana, Albania

ID: Billion1137
Per Shitje 82,000 €

Shitet super apartament 2+1 ne Misto Mame. Zona ofron shume facilitete si supermarkete,shkolla,parqe etj.Apartamenti ndodhet ne nje pallat me cilesi teper te larte ndertimi,ka nje vendodhje shume te mire,afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, kendeve te lodrave per femije etj. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 101 m2 dhe ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri te mire-administruar me ashensor.Apartamenti te cilin ofrojme per shitje ka nje siperfaqe prej 101m2 dhe ndodhet ne katin e 7-te. Eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen e ambienteve ne menyre te rregullt, ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen, ne dhomën e gjumit,e cila ka dalje ne ballkon si dhe salloni dhe ne tualetin.Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal,gje qe ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites. Per me shume infromacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

BLERINA CELIKU