Detajet e Prones

NE YZBERISHT APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! Yzberisht, Tirana, Albania

ID: Billion1136
Per Shitje 70,000 €

Ofrojme apartament 2+1+2 per shitje te Rruga Tre Deshmoret ne Yzberisht.Ndertimi eshte i nje standardi bashkekohor, i cili i pergjigjet kushteve dhe kerkesave te klienteve.Hapesira qe e karakterizon kete zone, e ben nje kompleks me fushepamje te pa kufizuar nga i cili aksesohen lehtesisht sherbime te ndryshme publike. Vendndodhja e apartamentit eshte teper te preferuar per banim, per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, e biznesesh private; afersi me transportin publik dhe akses te menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit e ben kete apartament ideal per te banuar. Apartamenti te cilin ofrojme per shitje ka nje siperfaqe totale prej 98.9 m2 dhe ndodhet ne katin e 10-te.Eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen, ne dy dhomat e gjumit,njera prej te cilave me tualet dhe ne tualetin kryesor.Gjithashtu apartamenti ka dy ballkone , ku ne njerin ka dalje dhoma matrimoniale dhe ne ballkonin tjeter kane dalje dhoma e ndenjes dhe dhoma tjeter e gjumit.Apartamenti ka planimetri perfekte dhe orientim optimal,gje qe ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites. Per me shume infromacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION