Detajet e Prones

NE SELITE KAT VILE PER QIRA ! Selite, Tirana, Albania

ID: Billion1134
Per Qira 750 €

Ofrojme kate vile 3+1 per qira te ne Selite .Zona eshte kthyer ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi eshte e pozicionuar larg smogut dhe zhurmes se qytetit, duke te ofruar keshtu,ajer te paster, qetesi,pamje te mrekullueshme nga Tirana.Ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode duke perfshire ketu,supermarkete,dyqane,lokale,farmaci etj.Vila ndodhet e pozicionuar ne nje lagje shume te mire e rrethuar me vila dhe me nje strukture shume te regullt dhe ka nje siperfaqe totale prej 135 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen e ambienteve ne menyre te rregullt,kati i viles eshte i organizuar me dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen,ne tre dhomat e gjumi dhe 1 tualet.Kati i viles jepet i pa mobiluar duke u lene keshtu mundesi qirramaresit te bej mobilimin qe deshiron pasi eshte nje mundesi shume e mire biznesi dhe banimi. Ka dy vende parkimi dhe ka nje super pamje relaksuese perpara pasi ka nje oborr me lulishte . Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone kontaktoni : +355692033500

Detajet e Agjentit

BLERINA CELIKU