Detajet e Prones

TEK ALI DEMI APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! Ali Demi, Tirana, Albania

ID: Billion1130
Për Shitje Kontakto për cmimin
Shitur

Ofrojme apartament 2+1 per shitje tek Ali Demi.Ndertimi eshte i nje standardi bashkekohor, i cili i pergjigjet kushteve dhe kerkesave te klienteve. Vendndodhja e apartamentit eshte teper e preferuar per banim, per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, e biznesesh private; afersi me transportin publik dhe akses te menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit e ben kete apartament ideal per te banuar.Apartamenti te cili ofrojme per shitje ka nje siperfaqe totale prej 97.7 m2 dhe ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati 11 katesh.Eshte i organizuar ne nje sallon se bashku me kuzhinen ,ne dy dhomat e gjumit njera prej te cilave ka dalje ne ballkon dhe ne tualetin.Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal,gje qe ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

KLESTA LALAJ