Detajet e Prones

TEK ZOGU I ZI, AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA! Zogu I Zi, Tirana, Albania

ID: Billion1128
Per Qira 500 €

Zogu i Zi eshte nje nga zonat me te preferuara per zhvillimin e biznesit dhe jeteses. Zona ofron nje sere sherbimesh si transport urban, supermarkete, dyqane etj. Zona eshte nje pike shume e mire referimi dhe gjithashtu nje nder akset me nje levizje te larte. Ne kete zone ofrojme nje ambient komercial me qira. Ambienti ka nje siperfaqe 108 m2 dhe eshte i organizuar ne nje hapsire open space dhe nje tualet. Ambienti ka nje lartesi 2.7 m dhe ka nje fasade te hapur 8 m. Ambienti ka perpara dhe 2 hapsira qe mund te shfrytezohen per parkim. Ambienti nuk eshte ne buze rrugeve kryesore por ka vizibilitet nga rruga kryesore. Ambienti eshte i pershtatshem per makazina, dyqane, estetik, market etj. Apartamenti ka cmimin 500€ neto. Per me shume infromacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

TANJA KOCI